Президент Ізраїлю виступив в Раді та підтримав Україну на шляху реформ і врегулювання ситуації на Донбасі

27.09.2016 20:00

Президент Ізраїлю виступив в Раді та підтримав Україну на шляху реформ і врегулювання ситуації на Донбасі

Президент Ізраїлю Реувен Рівлін заявляє про підтримку Ізраїлем України на шляху проведення важливих реформ і сподівається на якнайшвидше мирне врегулювання конфлікту на Донбасі. Про це він сказав в ході парламентських слухань на тему "75-я річниця трагедії Бабиного Яру: уроки історії і сучасність" у вівторок 25 вересня в Києві.

Президент Ізраїлю Реувен Рівлін заявляє про підтримку Ізраїлем України на шляху проведення важливих реформ і сподівається на якнайшвидше мирне врегулювання конфлікту на Донбасі.

"Сьогодні Україна повертається до світу новим обличчям. Україна на ділі доводить своє глибоке прагнення до змін і вдосконаленням. Я захоплююся Україною, її демократичним устроєм, який вона впроваджує з гордістю, незважаючи на виклик, який стоїть перед нею в сфері безпеки і економіки", - сказав він в ході парламентських слухань на тему "75-я річниця трагедії Бабиного Яру: уроки історії і сучасність" у вівторок 25 вересня в Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

Не можна реабілітувати та прославляти антисемітів, заявив президент Ізраїлю у Верховній Раді
Президенти України та Ізраїлю домовилися прискорити переговори щодо укладання угоди про ЗВТ

За словами Рівліна, Україна йде непростим шляхом, стикається з труднощами і проблемами.

"І в цей складний період ми підтримуємо зусилля українського уряду, спрямовані на здійснення важливих реформ в соціально-економічній сфері", - наголосив він.

Рівлін додав, що це сприяє і сприятиме в майбутньому просуванню України.

"Хотів би висловити надію, що знайдеться швидке мирне вирішення конфлікту, який зачепив вашу країну. Я знаю, наскільки це важливо для вас – забезпечити мирне майбутнє, процвітання і безпеку для України та українського народу", - додав президент Ізраїлю.

Раніше в прес-службі голови Української держави повідомили, що Порошенко перед цим поспілкувався із Рівліним у форматі "віч-на-віч", потім були переговори делегації України та Ізраїлю під головуванням президентів двох держав. Згодом Порошенко заявив, що домовився з президентом Держави Ізраїль Рівліним прискорити переговори щодо укладання угоди про зону вільної торгівлі між країнами а також про те, що очікує найближчим часом від Верховної Ради ратифікації угоди про тимчасове працевлаштування українських робітників на ринку праці в Ізраїлі.

Очікується, що під час свого перебування в Україні Рівлін візьме участь у заходах високого рівня з нагоди 75-х роковин трагедії в Бабиному Яру, а також відвідає Одесу.

Нагадаємо, візит президента Ізраїлю в Україну триватиме до 30 вересня.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus