Президент Македонії попереджає Євросоюз про другу хвилю мігрантів

23.09.2016 22:00

Президент Македонії попереджає Євросоюз про другу хвилю мігрантів

Президент Македонії Георге Іванов у ході виступу на Генеральній асамблеї ООН заявив про другу хвилю мігрантів, які направляються в ЄС. За його словами, близько 20 млн мігрантів з Азії та Африки знаходяться на даний момент в безпосередній близькості до зовнішніх кордонів Європи. У зв'язку з цим президент Македонії закликає керівництво ЄС до пошуку необхідних механізмів вирішення проблеми.

Президент Македонії Георге Іванов у ході виступу на Генеральній асамблеї ООН заявив про другу хвилю мігрантів, які направляються в ЄС.

Про це повідомляє independent.mk, передає "РБК-Україна".

За його словами, близько 20 млн мігрантів з Азії та Африки знаходяться на даний момент в безпосередній близькості до зовнішніх кордонів Європи. У зв'язку з цим президент Македонії закликає керівництво ЄС до пошуку необхідних механізмів вирішення проблеми.

"Македонія високо цінуємо двосторонню допомогу, ми проводимо заходи для захисту території нашої держави і території ЄС. У зв'язку з цим я змушений відзначити, що нерішучість Євросоюзу у вирішенні міграційного кризи поставили під загрозу безпеку Македонії", - зазначив Іванов.

Він додав, що македонська влада прийняла рішення залучати армію до захисту своїх кордонів від потоку біженців.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що близько 50 країн - учасниць ООН приймуть на своїй території близько 360 тис. біженців в наступному році. 19 вересня учасники саміту ООН схвалили декларацію для захисту біженців. Перед цим голова Європейської Ради Дональд Туск визначив кризу мігрантів і біженців як глобальну проблему, яка вимагає глобальних рішень, заснованих на відповідальності і солідарності. Він зазначив, що "практичні можливості Європи для розміщення нових хвиль біженців, не кажучи вже про нерегулярних економічних мігрантів, близькі до граничних".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus