Президент надав чинності рішенню РНБО про невідкладні заходи щодо фінансування потреб оборони

29.09.2016 20:00

Президент надав чинності рішенню РНБО про невідкладні заходи щодо фінансування потреб оборони

Президент підписав указ "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 вересня 2016 року "Про невідкладні заходи щодо фінансування потреб національної безпеки і оборони України у 2016 році", яким увів у дію відповідне рішення. Згідно з рішенням РНБО Кабміну доручається збільшити видатки на потреби національної безпеки і оборони України у 2016 році.

Президент Петро Порошенко підписав указ №422/2016 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 вересня 2016 року "Про невідкладні заходи щодо фінансування потреб національної безпеки і оборони України у 2016 році", яким увів у дію відповідне рішення.

Як повідомили у прес-службі президента, згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони Кабінету міністрів доручається збільшити видатки на потреби національної безпеки і оборони України у 2016 році.

Уряд має у тижневий строк внести на розгляд Верховної Ради проект закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік", передбачивши збільшення видатків із загального фонду державного бюджету для Міністерства оборони України на 3 млрд 800 млн грн, Головного управління розвідки Міністерства оборони - на 175 млн грн, Національної поліції України - на 2 млрд 4 млн 8 тис. грн, Державної прикордонної служби - на 782,7 млн грн, Служби безпеки України - на 128,5 млн грн, Державної спеціальної служби транспорту - на 5,4 млн грн, Управління державної охорони України - на 51 млн грн.

У 2016 році також має бути забезпечено фінансування із загального фонду держбюджету виконання державних цільових програм реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу, розроблення, освоєння і впровадження нових технологій, нарощування наявних виробничих потужностей для виготовлення продукції оборонного призначення, у тому числі підготовки виробництва ракетного озброєння, шляхом перерозподілу видатків у межах загального обсягу бюджетних призначень Державному космічному агентству України в обсязі 300,0 млн грн, Міністерству економічного розвитку і торгівлі України - в обсязі 263,0 млн грн.

Як повідомлялося, вчора, 28 вересня, Рада нацбезпеки і оборони підтримала рішення Кабміну про внесення змін до держбюджету-2016 задля збільшення фінансування силових структур.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus