Президент призначив Олексія Савченка головою Миколаївської ОДА

06.10.2016 22:00

Президент призначив Олексія Савченка головою Миколаївської ОДА

Президент України Петро Порошенко призначив народного депутата з фракції "Блок Петра Порошенка" Олексія Савченка головою Миколаївської обласної державної адміністрації з випробувальним терміном три місяці. Іншим указом Порошенко звільнив від тимчасового виконання обов'язків керівника Миколаївської ОДА В'ячеслава Боня.

Президент України Петро Порошенко призначив народного депутата з фракції "Блок Петра Порошенка" Олексія Савченка головою Миколаївської обласної державної адміністрації з випробувальним терміном три місяці.

Відповідний указ президента України №435/2016 від 6 жовтня 2016 року оприлюднено на сайті глави держави.

"Призначити Савченка Олексія Юрійовича головою Миколаївської обласної державної адміністрації з 6 жовтня 2016 року зі строком випробування три місяці і оплатою праці згідно з законодавством", - зазначено в документі.

Іншим указом №434/2016 від 6 жовтня Порошенко звільнив від тимчасового виконання обов'язків керівника Миколаївської ОДА В'ячеслава Боня.

Народний депутат від фракції "Блоку Петра Порошенка" Олексій Савченко в середині вересня став переможцем конкурсу на зайняття посади голови Миколаївської облдержадміністрації.

Савченко, 1977 р. – заступник керівника комітету Верховної Ради з питань бюджету. Член міжпарламентських груп зв'язків із парламентами Бєларусі, Кіпру, Норвегії, Словаччини.

Президент України на підставі отриманого від Кабінету Міністрів подання підписав указ про звільнення з посади голови Миколаївської ОДА Вадима Мерікова 29 червня поточного року. Тоді ж він тимчасово поклав виконання обов'язків голови облдержадміністрації на Боня.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus