Президент Росії прирівняв автопробіги до демонстрацій

09.03.2016 17:00

Президент Росії прирівняв автопробіги до демонстрацій

Президент Росії Володимир Путін підписав закон, який прирівнює автопробіги до демонстрацій, а установку наметових містечок в громадських місцях - до пікетування. Відповідний документ розміщений на офіційному порталі правової інформації в середу. Згідно з документом, автопробіги і встановлення наметових таборів у громадських місцях потрапляють під дію закону про мітинги.

Президент Росії Володимир Путін підписав закон, який прирівнює автопробіги до демонстрацій, а встановлення наметових містечок у громадських місцях - до пікетування. Відповідний документ розміщений на офіційному порталі правової інформації в середу, передає РІА "Новости".

Згідно з документом, автопробіги та встановлення наметових таборів у громадських місцях потрапляють під дію закону про мітинги.

У другому читанні у Держдумі була прийнята поправка, згідно з якою громадянин, який проводить одиночний пікет з використанням збірно-розбірної конструкції, буде зобов'язаний повідомити владу не пізніше трьох днів до проведення акції.

За даними МВС Росії, в 2014 році в Башкортостані, Бєлгородській, Московській, Ростовській, Челябінській областях, а також у низці інших регіонів пройшли протестні акції зі встановленням наметових містечок у громадських місцях, а в 27 регіонах відбулося 126 заходів, в яких взяли участь 4 тисячі людей з використанням 1,5 тисячі транспортних засобів.

В Україні під час Майдану Партія регіонів намагалася продавити закон, який забороняв рух автоколони завдовжки понад 5 машин. Це спрямовувалося проти Автомайдану, який саме їздив у "Межигір'я" і до маєтків інших політиків.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus