Президент схвалив закон про звільнення від військової служби в особливий період батьків дітей-інвалідів

05.11.2016 20:00

Президент схвалив закон про звільнення від військової служби в особливий період батьків дітей-інвалідів

Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про військовий обов`язок і військову службу" щодо звільнення від служби в армії батьків дітей-інвалідів. Як повідомляється на сайті Верховної Ради України, глава держави підписав закон 4 листопада.

Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про військовий обов`язок і військову службу" щодо звільнення від служби в армії батьків дітей-інвалідів.

Як повідомляється на сайті Верховної Ради України, глава держави підписав закон 4 листопада.

18 жовтня відповідний законопроект №1448 "Про внесення змін до закону "Про військовий обов`язок і військову службу" (щодо звільнення від військової служби осіб, на утриманні яких перебувають діти-інваліди I або II групи)" в цілому підтримали 233 народних депутатів.

Законом у статті 26 закону України "Про військовий обов`язок і військову службу" встановлено, що під час дії особливого періоду з військової служби звільняються військовослужбовці через такі сімейні обставини або інші поважні причини як, зокрема, утримання жінкою (чоловіком)-військовослужбовцем повнолітньої дитини віком до 23 років, яка є інвалідом І чи II групи, якщо вона (він) не висловила (не висловив) бажання продовжувати військову службу.

Крім того, передбачається така умова як утримання жінкою (чоловіком)-військовослужбовцем дитини-інваліда підгрупи А віком до 18 років, якщо вона (він) не висловила (не висловив) бажання продовжувати військову службу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus