Президент ветував закон про утримання засуджених у найближчій до дому колонії

07.10.2016 12:00

Президент ветував закон про утримання засуджених у найближчій до дому колонії

Президент Петро Порошенко ветував закон, який зобов'язував утримувати засуджених у колонії поблизу їхнього місця проживання. Про це свідчать дані на сторінці відповідного законопроекту №2253-а на сайті Верховної Ради. Пропозиції президента наразі відсутні на сайті парламенту.

Президент Петро Порошенко ветував закон, який зобов'язував утримувати засуджених у колонії поблизу їхнього місця проживання. Про це свідчать дані на сторінці відповідного законопроекту №2253-а на сайті Верховної Ради.

Пропозиції президента наразі відсутні на сайті парламенту.

Згідно з ветованим законом, утримання засуджених в інших установах Пенітенціарної служби дозволяється у виняткових випадках з метою лікування; уникнення переповненості колонії, але не довше ніж 6 місяців; забезпечення безпеки засуджених за обґрунтованим рішенням адміністрації установи.

У всіх цих випадках засуджені повинні перебувати в наступному найближчому закладі відповідного рівня безпеки до місця їхнього проживання до моменту засудження або місця постійного проживання його родичів.

У разі документально підтвердженої зміни місця проживання близьких родичів засудженого його переводять у найближчу до нового місця їхнього проживання установу відповідного рівня безпеки.

Нагадаємо, відповідний закон Верховна Рада ухвалила 6 вересня.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus