Президенти України та Ізраїлю домовилися прискорити переговори щодо укладання угоди про ЗВТ

27.09.2016 19:00

Президенти України та Ізраїлю домовилися прискорити переговори щодо укладання угоди про ЗВТ

Президент України Петро Порошенко домовився з президентом Держави Ізраїль Реувеном Рівліним прискорити переговори щодо укладання угоди про зону вільної торгівлі між країнами. Про це Порошенко повідомив під час спільної прес-конференції з президентом Ізраїлю у вівторок 27 вересня у Києві.

Президент України Петро Порошенко домовився з президентом Держави Ізраїль Реувеном Рівліним прискорити переговори щодо укладання угоди про зону вільної торгівлі між країнами.

Про це Порошенко повідомив під час спільної прес-конференції з президентом Ізраїлю у вівторок 27 вересня у Києві, передали в прес-службі голови Української держави.

Порошенко чекає прогресу в лібералізації авіасполучення з Ізраїлем та домовився провести чергове засідання спільної комісії з питань торгівлі

"В ході відвертої та конструктивної розмови ми обговорили весь комплекс співпраці України та Ізраїлю в багатьох напрямках. Ми домовились прискорити переговори з укладання угоди про вільну торгівлю", - заявив глава держави.

"Тому що це є єдиний антикризовий захід, який є абсолютно взаємовигідний, і я впевнений, в тому, що ми зможемо найближчим часом продемонструвати прогрес в цьому напрямку", - додав Порошенко.

Раніше в прес-службі голови Української держави повідомили, що Порошенко перед цим поспілкувався із Рівліним у форматі "віч-на-віч", потім були переговори делегації України та Ізраїлю під головуванням президентів двох держав.

Очікується, що під час свого перебування в Україні Рівлін візьме участь у заходах високого рівня з нагоди 75-х роковин трагедії в Бабиному Яру, а також відвідає Одесу.

Нагадаємо, візит президента Ізраїлю в Україну триватиме до 30 вересня.

Як повідомлялося, Україна і Ізраїль домовилися про зону вільної торгівлі з першої половини 2016 року.

Порошенко чекає прогресу в лібералізації авіасполучення з Ізраїлем та домовився провести чергове засідання спільної комісії з питань торгівлі

Президент України Петро Порошенко заявляє, що очікує прогресу в лібералізації авіасполучення з Ізраїлем.

"Я очікую, що наші делегації досягнуть прогресу і в подальшому лібералізації авіасполучення між нашими країнами. Ми повинні прибрати будь-які перешкоди як для ізраїльських компаній, так і для українських", - заявив він.

Також Порошенко заявляє, що очікує найближчим часом від Верховної Ради ратифікації угоди про тимчасове працевлаштування українських робітників на ринку праці в Ізраїлі.

Голова української держави зазначив, що сьогодні під час переговорів з Рівліном особливу увагу було приділено питанню захисту громадян України на території Ізраїлю.

"У зв'язку з цим важливим є якнайшвидше набуття чинності міжурядової угоди про тимчасове працевлаштування українських робітників на ринку праці Держави Ізраїль. Ми про це говорили під час мого візиту. Повністю досягли розуміння, і зараз ми домовилися про те, що воно буде реалізовано найближчим часом", - наголосив Порошенко.

Президент нагадав, що цю угоду підписали 7 червня, і Кнесет Ізраїлю його вже ратифікував.

"Я очікую, що найближчим часом ця ратифікація відбудеться також і в Верховній Раді, і це окреме завдання нашим парламентарям", - додав голова держави.

Окрім того, Порошенко домовився з президентом Держави Ізраїль Реувеном Рівліном провести чергове засідання спільної українсько-ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва.

"Ми домовилися про те, що нам потрібно провести чергове засідання спільної українсько-ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва, і це буде перша зустріч комісії, мені здається, за три роки. Але ми домовилися її провести негайно і вже зараз", - заявив він.

Також Порошенко запропонував ізраїльським інвесторам взяти участь у масштабній приватизації, яка буде проходити в Україні в 2016-2017 роках.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus