Прикордонники повідомили, що РФ шпигує з вертольотів і аеростатів на адмінкордоні з Кримом

23.09.2016 12:00

Прикордонники повідомили, що РФ шпигує з вертольотів і аеростатів на адмінкордоні з Кримом

Протягом 22 вересня прикордонники спостерігали 4 російських вертольоти в небі над адміністративною межею з Кримом, розповів речник Державної прикордонної служби Олег Слободян. За словами Слободяна, така активність спостерігається протягом кількох останніх днів, а розпочалася вона ще напередодні так званих виборів до Держдуми РФ.

Протягом 22 вересня прикордонники спостерігали 4 російських вертольоти в небі над адміністративною межею з Кримом.

Про це в ефірі каналу "112 ua" розповів речник Державної прикордонної служби Олег Слободян.

"Це були вертольоти МІ-8 і МІ-24 Збройних сил РФ. Вони також здійснювали моніторингові польоти вздовж адмінмежі без її перетину. У двох місцях ми продовжуємо спостерігати використання російськими військами аеростатів, які висять в повітрі на висоті приблизно 1 кілометр і також використовуються для ведення повітряної розвідки", – повідомив Слободян.

"Зберігалася динаміка під'їзду невеликих груп автомобільної чи бронетанкової техніки до позицій ЗС Російської Федерації, які безпосередньо розташовані на адмінмежі", – додав він.

За словами Слободяна, така активність спостерігається протягом кількох останніх днів, а розпочалася вона ще напередодні так званих виборів до Держдуми РФ.

Прикордонники припускають, що це пов'язано з навчаннями "Кавказ-2016".

Раніше начальник Генштабу ЗС РФ генерал армії Валерій Герасимов заявив, що Міноборони Росії формує нову загальновійськову армію і 150-ту мотострілецьку дивізію на південно-західному напрямку. В даний момент Росія проводить масштабні військові навчання біля кордонів України, а також в окупованих Криму та ОРДО/ОРЛО.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus