Прикордонники в Донецькій області затримали бойовика-гранатометника

12.03.2016 12:00

Прикордонники в Донецькій області затримали бойовика-гранатометника

У ході перевірки з’ясувалося, що цей громадянин раніше ніс службу на блокпостах у Краматорську. Крім того, він входив до складу терористичних підрозділів, де перебував на посаді гранатометника розрахунку АГС, а також брав участь у бойових діях поблизу Дебальцевого. Затриманого передали представникам Національної поліції в Донецькій області.

Прикордонники в Костянтинівському районі Донецької області затримали чоловіка, причетного до діяльності незаконних збройних формувань.

Як повідомили у Держприкордонслужбі, інформацію про затриманого чоловіка оперативники отримали під час заходів з протидії діяльності диверсійних груп противника, в тому числі з вербування місцевого населення.

У ході перевірки з’ясувалося, що цей громадянин раніше ніс службу на блокпостах у Краматорську. Крім того, він входив до складу терористичних підрозділів, де перебував на посаді гранатометника розрахунку АГС, а також брав участь у бойових діях поблизу Дебальцевого.

Затриманого передали представникам Національної поліції в Донецькій області і повідомили про виявлення правопорушення, передбаченого ст.260 КК України.

9 березня повідомлялося, що Служба безпеки України затримала у Луганській області неподалік Щастя бойовика угруповання "ЛНР" - громадянина Російської Федерації.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus