Продовжено арешт мера Затоки та колишнього голови земельної комісії

19.10.2016 23:00

Продовжено арешт мера Затоки та колишнього голови земельної комісії

Суд задовольнив клопотання прокуратури Одеської області й продовжив термін утримання під вартою міському голові смт Затока і колишньому керівнику земельної комісії, підозрюваним в земельних махінаціях. Як повідомила в середу, 19 жовтня 2016 року, прес-служба прокуратури Одеської області, таке рішення суд прийняв у вівторок, 18 жовтня.

Суд задовольнив клопотання прокуратури Одеської області й продовжив термін утримання під вартою міському голові смт Затока і колишньому керівнику земельної комісії, підозрюваним в земельних махінаціях. Як повідомила в середу, 19 жовтня 2016 року, прес-служба прокуратури Одеської області, таке рішення суд прийняв у вівторок, 18 жовтня. Обвинувальний акт щодо зазначених осіб призначений до судового розгляду.

У прокуратурі нагадали, що в січні 2016 року правоохоронці викрили мера Затоки і двох спільників на махінаціях з землею на Чорноморському узбережжі. Вартість незаконно відчуженої рекреаційної землі в першій лінії моря становить майже 50 млн грн.

"Встановлено, що в 2014 році керівник селищної ради спільно з головою земельної комісії і головним архітектором міста незаконно вивели з комунальної і передали в приватну власність земельну ділянку площею понад 3 га. Землю підозрювані розділили між 66 пов'язаними особами", - йдеться у повідомленні.

У прокуратурі поінформували, що вже колишнього начальника Управління містобудування та архітектури Білгород-Дністровської міськради вже притягнуто до кримінальної відповідальності. Суд засудив його до 2 років позбавлення волі з випробувальним терміном.

Пізніше було затриманио й секретаря міськради Затоки з групою спільників.

Водночас місцеві владні кола перешкоджають роботі нового секретаря.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus