Профільний комітет визнав корупціогенним проект змін до закону про е-декларування

05.10.2016 20:00

Профільний комітет визнав корупціогенним проект змін до закону про е-декларування

Комітет Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції визнав корупціогенним проект закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" (щодо декларації), (реєстр. №5079). Відповідне рішення було ухвалене сьогодні, 5 жовтня, на засіданні комітету.

Комітет Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції визнав корупціогенним проект закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" (щодо декларації), (реєстр. №5079).

Відповідне рішення було ухвалене сьогодні, 5 жовтня, на засіданні комітету, передає РБК-Україна.

"Рішення комітету - визнати законопроект 5079 корупціогенним, рекомендувати ВРУ відхилити даний закон", - заявив голова комітету Єгор Соболєв.

Проектом закону пропонувалося, зокрема, визначити такими, які не підлягають декларуванню готівкові грошові активи (у тому числі готівкові кошти, кошти, розміщені на банківських рахунках, вклади до кредитних спілок та інших небанківських фінансових установ, кошти, позичені третім особам) і активи у дорогоцінних (банківських) металах, сукупна вартість яких не перевищує граничну суму готівкових розрахунків, встановленої на 1 січня звітного року.

Раніше повідомлялося, що доступом до реєстру електронних декларацій був тимчасово обмежений в результаті збою в системі енергопостачання на технологічній площадці держпідприємства "Українські спеціальні системи".

Пізніше доступ до реєстру е-декларацій відновили.

Нагадаємо, лідер фракції БПП Ігор Гринів запропонував внести зміни до закону про запобігання корупції, і закрити відомості з декларацій для загального користування.

Така ініціатива викликала резонанс у суспільстві. 3 жовтня, активісти провели під стінами Ради пікет з вимогою не саботувати боротьбу з корупцією в державі.

Після цього Гринів погодився відкликати законопроект.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus