Прокуратура розслідує участь громадянина Бєларусі у бойових діях на боці бойовиків

12.01.2017 08:00

Прокуратура розслідує участь громадянина Бєларусі у бойових діях на боці бойовиків

Хлопець розповів, що з вересня 2014 року по листопад 2016 року брав участь у незаконному збройному формуванні у складі батальйону "Русь" і безпосередньо в бойових діях у районі міста Щастя і селища Велика Гора. Зараз проводяться слідчі дії, спрямовані на встановлення обставин і можливих очевидців події.

Органами прокуратури Луганської області здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом участі громадянина Білорусі в збройному формуванні під час бойових дій у зоні АТО.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Луганської області.

Новоайдарським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом участі громадянина Білорусі в складі не передбачених законом збройних формувань, що призвело до загибелі людей (частина 5 статті 260 КК України).

У прокуратурі нагадали, що раніше в ЗМІ з'явилася інформація про можливу участь громадянина Білорусі в збройному конфлікті в зоні АТО. В оприлюдненому інтерв'ю хлопець розповів, що з вересня 2014 року по листопад 2016 року брав участь у незаконному збройному формуванні у складі батальйону "Русь" і безпосередньо в бойових діях у районі міста Щастя і селища Велика Гора.

Зараз проводяться слідчі дії, спрямовані на встановлення обставин і можливих очевидців події. Досудове розслідування в зазначеному кримінальному провадженні перебуває на контролі прокуратури області.

Раніше повідомлялося про бєларуських добровольців в складі ЗСУ, Нацгвардії й добробатів. Деякі з них, як наприклад бєларуський дисидент Василь Парфенков з батальйону "ОУН", отримали українське громадянство.

Окрім того, для протидії проросійській "п'ятій колоні" вже на території самої Республіки Білорусь утворено спортивно-патріотичний клуб "Ваяр".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus