Прокуратура вимагає арешту підозрюваних в отруєнні сурогатним алкоголем на Харківщині. Кількість жертв зросла

26.09.2016 14:00

Прокуратура вимагає арешту підозрюваних в отруєнні сурогатним алкоголем на Харківщині. Кількість жертв зросла

Суд визначив запобіжний захід у вигляді домашнього арешту двом підозрюваним у справі про смертельне отруєння сурогатним алкоголем у Харківській області (власникам магазинів у Харківському та Ізюмському районах). Раніше суд заарештував із можливістю внесення застави 275 тис. грн ще одну підозрювану в справі (власницю магазинів у Вовчанському районі області).

Суд визначив запобіжний захід у вигляді домашнього арешту двом підозрюваним у справі про смертельне отруєння сурогатним алкоголем у Харківській області (власникам магазинів у Харківському та Ізюмському районах).

"Прокуратура клопотала про запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Але суд обрав їм запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Прокуратура не згодна з таким рішенням і готує апеляцію", - повідомили в прес-службі прокуратури Харківської області.

Раніше суд заарештував із можливістю внесення застави 275 тис. грн ще одну підозрювану у справі (власницю магазинів у Вовчанському районі області).

Кількість доправлених до лікарень Харківської області внаслідок отруєння неякісним алкоголем збільшилася до 13 осіб, повідомили в прес-службі прокуратури області.

"Нині в лікарнях перебувають 13 людей, зокрема 7 - Вовчанський район, 4 - Ізюмський район і 2 - Харківський район", - сказали в прес-службі прокуратури Харківської області.

Водночас, за словами співрозмовника агентства, кількість померлих унаслідок отруєння сурогатом не збільшилася - 12 осіб.

Як повідомлялося, в четвер, 22 вересня, внаслідок отруєння неякісним алкоголем померли шість жителів Вовчанського району Харківської області. Станом на ранок неділі, 25 вересня, кількість померлих із тієї ж причини зросла до 12 людей (вісім у Вовчанському районі, двоє у Харківському районі, двоє в Ізюмському районі). Ще сім осіб, які отруїлися, нині перебувають у лікарнях (два жителі Вовчанського району, чотири жителі Ізюмського району та один житель Харківського району).

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.204 (незаконне виготовлення товарів із недоброякісної сировини, що призвело до отруєння людей) КК України.

Досудове розслідування за зазначеними фактами здійснює слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФСУ в Харківській області.

Хід досудового розслідування контролює прокуратура Харківської області.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus