Прокуратура вимагає тримання під вартою підозрюваних в отруєнні сурогатним алкоголем на Харьківщині. Кількість жертв виросла

26.09.2016 13:00

Прокуратура вимагає тримання під вартою підозрюваних в отруєнні сурогатним алкоголем на Харьківщині. Кількість жертв виросла

Суд визначив запобіжний захід у вигляді домашнього арешту двом підозрюваним у справі про смертельне отруєння сурогатним алкоголем у Харківській області (власникам магазинів у Харківському та Ізюмському районах). Раніше суд заарештував із можливістю внесення застави 275 тис. грн ще одну підозрювану у справі (власницю магазинів у Вовчанському районі області).

Суд визначив запобіжний захід у вигляді домашнього арешту двом підозрюваним у справі про смертельне отруєння сурогатним алкоголем у Харківській області (власникам магазинів у Харківському та Ізюмському районах).

"Прокуратура клопотала про запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Але суд обрав їм запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Прокуратура не згодна з таким рішенням і готує апеляцію", - повідомили в прес-службі прокуратури Харківської області.

Раніше суд заарештував із можливістю внесення застави 275 тис. грн ще одну підозрювану у справі (власницю магазинів у Вовчанському районі області).

Кількість доправлених до лікарень Харківської області внаслідок отруєння неякісним алкоголем збільшилася до 13 осіб, повідомили в прес-службі прокуратури області.

"Нині в лікарнях перебувають 13 людей, зокрема 7 - Вовчанський район, 4 - Ізюмський район і 2 - Харківський район", - сказали в прес-службі прокуратури Харківської області.

Водночас, за словами співрозмовника агентства, кількість померлих унаслідок отруєння сурогатом не збільшилася - 12 осіб.

Як повідомлялося, в четвер, 22 вересня, внаслідок отруєння неякісним алкоголем померли шість жителів Вовчанського району Харківської області. Станом на ранок неділі, 25 вересня, кількість померлих із тієї ж причини зросла до 12 людей (вісім у Вовчанському районі, двоє у Харківському районі, двоє в Ізюмському районі). Ще сім осіб, які отруїлися, нині перебувають у в лікарнях (два жителі Вовчанського району, чотири жителі Ізюмського району та один житель Харківського району).

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення товарів із недоброякісної сировини, що призвело до отруєння людей) КК України.

Досудове розслідування за зазначеними фактами здійснює слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФСУ в Харківській області.

Хід досудового розслідування контролює прокуратура Харківської області.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus