Промоутер Тайсона Ф'юрі заявив, що він "все одно залишається чемпіоном світу"

14.10.2016 21:00

Промоутер Тайсона Ф'юрі заявив, що він "все одно залишається чемпіоном світу"

Промоутер екс-чемпіона світу в суперважкій вазі британця Тайсона Ф'юрі Мік Хеннессі прокоментував добровільну відмову Ф'юрі від своїх чемпіонських поясів. "Тайсон все одно залишається лінійним (таким, що не втратив свій титул в бою) чемпіоном світу. Щоб досягти цього звання, йому довелося перемогти найбільш домінантного чемпіона сучасної ери", - сказав Хеннессі.

Промоутер екс-чемпіона світу в суперважкій вазі британця Тайсона Ф'юрі Мік Хеннессі прокоментував добровільну відмову Ф'юрі від своїх чемпіонських поясів, повідомляє boxingnews.com.ua.

"Тайсон все одно залишається лінійним (таким, що не втратив свій титул в бою) чемпіоном світу. Щоб досягти цього звання, йому довелося перемогти найбільш домінантного чемпіона сучасної ери, і цього у нього нікому ніколи не відняти. І хоча боляче дивитися, як Тайсон відмовляється від чемпіонських поясів, заради яких він працював усе своє життя, головна його мета зараз - отримати кваліфіковану медичну допомогу і при любові сім'ї та підтримці боксерського світу повністю відновитися після депресії", - сказав Мік Хеннессі.

Як повідомлялося, реванш Кличко Ф'юрі двічі зривався з вини британця.

Спочатку він нібито отримав травму ноги, що не завадило йому відвідати Євро-2016 у Франції, а потім провалив допінг-тест, який виявив вживання кокаїну.

Напередодні Ф'юрі відмовився від всіх своїх чемпіонських титулів, а потім його позбавили боксерської ліцензії.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus