Протягом двох років контракти уклали 85 тисяч військових

31.10.2016 12:00

Протягом двох років контракти уклали 85 тисяч військових

"Щодо комплектування ЗСУ. Частка військовослужбовців строкової служби становить нині тільки 10%. Загальна кількість резервістів з територіального і оперативного резерву, які пройшли підготовку у 2016 році, становить близько 30 тисяч осіб", - зазначив начальник Генерального штабу.

85 тис. військових уклали контракт із Збройними силами України впродовж 2014-2016 років. Про це повідомив начальник Генерального штабу – головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко на своїй сторінці у Facebook.

"Щодо комплектування Збройних сил України. Частка військовослужбовців строкової служби становить нині тільки 10%. Загальна кількість резервістів з територіального і оперативного резерву, які пройшли підготовку у 2016 році, становить близько 30 тисяч осіб", - зазначив він.

Також, за його словами, "за період 2014-2016 років ми уклали контракти з 85 тисячами військовослужбовців. Із них лише цього року - з 59 тисячами, серед них 6 тисяч - це офіцери".

Пріоритетним залишається комплектування, перш за все, бойових бригад, наголосив Муженко.

Крім того, начальник Генштабу зазначив, що у ЗСУ створюється механізм надання права командирам частин Високомобільних десантних військ (ВДВ) та Сил спеціальних операцій (ССО) безпосередньо укладати контракти з відібраними ними кандидатами на військову службу в конкретних підрозділах.

Нагадаємо, 26 вересня президент Петро Порошенко підписав указ про демобілізацію шостої хвилі. Військовослужбовці цієї хвилі повинні повернутися додому до кінця жовтня.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus