Протягом року у морпортах зафіксовано 12 випадків забруднення нафтопродуктами

11.10.2016 09:00

Протягом року у морпортах зафіксовано 12 випадків забруднення нафтопродуктами

При цьому заступник голови ДП "АМПУ" Вячеслав Вороний повідомив про всього один випадок розливу нафти, коли було зібрано 379 літрів затверділих нафтопродуктів і передано до екоінспекції. Як відзначив представник АМПУ, в усіх випадках було вжито необхідних заходів з ліквідації забруднень, а винні притягатимуться до відповідальності.

Адміністрація морських портів упродовж 9 місяців поточного року зафіксувала 12 випадків забруднення води нафтопродуктами та один - їхнього розливу. Про це розповів заступник голови ДП "АМПУ" Вячеслав Вороний, повідомляє Укрінформ.

"За 9 місяців поточного року в морських портах зареєстровано 12 фактів забруднення акваторії нафтопродуктами, що не є розливом", - сказав Вороний.

При цьому він повідомив про всього один випадок розливу нафти, коли було зібрано 379 літрів затверділих нафтопродуктів і передано до екоінспекції.

Як відзначив представник АМПУ, в усіх випадках було вжито необхідних заходів з ліквідації забруднень, а винні притягатимуться до відповідальності.

Нагадаємо, за даними Інституту колоїдної хімії та хімії води НАНУ, на території України немає жодної чистої річки.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus