Провести вибори на Донбасі неможливо через ситуацію з безпекою - Климпуш-Цинцадзе

18.10.2016 09:00

Провести вибори на Донбасі неможливо через ситуацію з безпекою - Климпуш-Цинцадзе

Віце-прем`єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе обговорила з делегацією Моніторингового комітету ПАРЄ неможливість проведення виборів на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Співрозмовники, зокрема, обговорили надання Україні безвізового режиму з ЄС.

Віце-прем`єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе обговорила з делегацією Моніторингового комітету ПАРЄ неможливість проведення виборів на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

"Ця частина Мінських угод (вибори на окупованих територіях Донбасу – ред.) наразі не може бути виконана через безпекову ситуацію. Навіть місія ОБСЄ не може потрапити в окремі райони Сходу України, то як українська влада може провести там вибори?!" – наголосила віце-прем`єр.

Співрозмовники, зокрема, обговорили надання Україні безвізового режиму з ЄС.

Віце-прем`єр-міністр наголосила на повному виконані нашою державою Плану дій з візової лібералізації. Попри російську агресію, Україна продемонструвала, що не становить міграційної загрози для ЄС, підкреслила пані Климпуш-Цинцадзе.

"Візова лібералізація з ЄС - це питання свободи пересування, самоповаги та гідності для українців", – сказала вона.

У свою чергу Європейська комісія виступає за впровадження безвізового режиму України з Європейським Союзом. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства закордонних справ за підсумками зустрічі міністра Павла Клімкіна з віце-президентом Єврокомісії з питань кращого управління, міжінституційних відносин, верховенства права і Хартії фундаментальних прав Франсом Тіммермансом, яка відбулася 17 жовтня 2016 року.

Раніше в звіті Парламентської асамблеї Ради Європи про порушення прав людини в Криму і не підконтрольних владі України районах Донбасу зазначено, що відповідальність за ситуацію повинна нести Російська Федерація. Документ підготувала доповідач Марілуіза Бек і затвердив комітет ПАРЄ з юридичних питань та прав людини. У документі вказується, що угруповання "ДНР" та "ЛНР" створювалися, контролюються і підтримуються за участю Росії. У документі підкреслюється, що умов для виборів на окупованій частині Донбасу немає .

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus