Путін доручив військовим РФ 4 листопада запровадити 10-годинну "гуманітарну паузу" в Алеппо

02.11.2016 15:00

Путін доручив військовим РФ 4 листопада запровадити 10-годинну "гуманітарну паузу" в Алеппо

Президент РФ Володимир Путін доручив російським військовим ввести гуманітарну паузу в сирійському Алеппо 4 листопада з 09.00 до 19.00, це рішення узгоджено з керівництвом Сирії, повідомив начальник генштабу збройних сил Росії Валерій Герасимов.

Президент РФ Володимир Путін доручив російським військовим запровадити гуманітарну паузу в сирійському Алеппо 4 листопада з 09.00 до 19.00, це рішення узгоджено з керівництвом Сирії.

Про це повідомив начальник генштабу збройних сил Росії Валерій Герасимов, передає ТАСС.

"Щоб уникнути безглуздих жертв, міністром оборони Російської Федерації генералом армії Сергієм Шойгу за дорученням верховного головнокомандувача Збройними силами Російської Федерації Володимира Путіна прийнято рішення ввести в Алеппо 4 листопада з 9 години ранку до 19 години вечора гуманітарну паузу. Це рішення узгоджене з керівництвом Сирійської Арабської Республіки", - сказав він.

Герасимов також додав, що всі раніше підготовлені в Алеппо російським Центром примирення гуманітарні коридори будуть працювати для виходу цивільного населення і бойовиків.

Як повідомлялося, напередодні авіаносна група російського військово-морського флоту увійшла в Середземне море і продовжує рух до узбережжя Сирії.

Північноатлантичний альянс вважає, що перебазування частини російського флоту до Середземномор'я може мати на меті посилення бомбардувань сирійського міста Алеппо.

Запеклі бої почалися в обложеному сирійському місті Алеппо після того, як в суботу, 22 жовтня, завершився триденний режим припинення вогню. 28 жовтня, після тижня атак урядових сил на райони, підконтрольні опозиції сирійські повстанці почали контрнаступ в Алеппо важким обстрілом підконтрольних уряду районів.

31 жовтня західні ЗМІ повідомили, що Путін готує повномасштабний воєнний наступ на сирійське місто Алеппо, і операція почнеться вже на цього тижня.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus