Рада ЄС повідомила про продовження адресних санкцій щодо громадян РФ та України - комюніке

10.03.2016 18:00

Рада ЄС повідомила про продовження адресних санкцій щодо громадян РФ та України - комюніке

Рада ЄС продовжила на шість місяців обмежувальні заходи Євросоюзу щодо 146 осіб і 37 компаній з Росії і України, зазначено в комюніке ради. "Заморожування (банківських) активів і заборона на поїздки (до ЄС) продовжено до 15 вересня 2016 року. Три людини, що померли, були вилучені зі списку осіб, що підпадають під дію обмежувальних заходів", - зазначено в документі.

Рада ЄС продовжила на шість місяців обмежувальні заходи Євросоюзу щодо 146 осіб і 37 компаній з Росії і України, зазначено в комюніке ради, поширеному в четвер, 10 березня, у Брюсселі.

"Заморожування (банківських) активів і заборона на поїздки (до ЄС) продовжено до 15 вересня 2016 року. Три людини, що померли, були вилучені зі списку осіб, що підпадають під дію обмежувальних заходів", - зазначено в документі, передає "Інтерфакс-Україна".

Так, санкції продовжено до 15 вересня 2016 року.

Рішення про продовження санкцій ухвалено "у зв'язку з тривалим підриванням або загрозою територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України", - уточнюється в комюніке.

У комюніке нагадали, що обмежувальні заходи були запроваджені у березні 2014 року і востаннє подовжувалися у вересні 2015 року.

Як зауважує "Європейська правда", серед осіб, щодо яких було продовжено санкції, Дмитро Рогозін, Дмитро Кисельов, Сергій Глазьєв та інші.

Відповідні правові акти будуть опубліковані в "Офіційному журналі" Євросоюзу 12 березня 2016 року, повідомила Рада ЄС.

Раніше повідомлялося, що Євросоюз має намір продовжити санкції проти 149 фізичних та 37 юридичних осіб РФ, термін дії яких закінчується в березні цього року.

Нагадаємо, що адресні санкції означають заморожування коштів осіб та організацій, внесених до "чорного списку", в банках країн Євросоюзу і заборона на візи для в'їзду в Євросоюз.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus