Рада не проводитиме позачергове засідання. Переговори про нового прем'єра тривають

09.03.2016 11:00

Рада не проводитиме позачергове засідання. Переговори про нового прем'єра тривають

"Такі переговори повинні просто вестися, у нас немає іншого вибору. Тому що сумнівно, що буде співпраця уряду і парламенту після голосування недовіри уряду. Треба вести переговори не тільки про кандидатури, але і про план дій і визначення дат щодо виконання зобов'язань. Також треба повернутися до формування коаліції", - заявили у БПП.

Позачергове засідання Верховної Ради не відбудеться 9 березня. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомила народний депутат від БПП Іванна Климпуш-Цинцадзе.

"Воно вже точно сьогодні не відбудеться (позачергове засідання парламенту, – ред.), тому що депутати не були попереджені, що воно відбувається. Я думаю, що ми повернемося до засідання на наступному тижні", – сказала вона.

Климпуш-Цинцадзе додала, що переговори між "Народним фронтом" і БПП про нового прем'єра повинні проходити.

"Такі переговори повинні просто вестися, у нас немає іншого вибору. Тому що сумнівно, що буде співпраця уряду і парламенту після голосування недовіри уряду. Треба вести переговори не тільки про кандидатури, але і про план дій і визначення дат щодо виконання зобов'язань. Також треба повернутися до формування коаліції. Переговори ведуться наразі з колишніми членами коаліції", – додала нардеп.

Раніше стало відомо про двох кандидатів у прем'єр-міністри.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus