Рада обговорить візовий режим з Росією. "Батьківщина" також пропонує вийти з СНД

06.10.2016 09:00

Рада обговорить візовий режим з Росією. "Батьківщина" також пропонує вийти з СНД

"Та безумовно за, ну що ви", - відповіла на запитання лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко. "Тільки візи, звичайно", - не сумнівається і керівник фракції "Самопомочі" Олег Березюк. Нардеп з "Народного фронту" Леонід Ємець зазначив військову складову можливого запровадження віз для росіян. А ось нардеп Володимир Парасюк не бачить достатньої кількості голосів для прийняття відповідного рішення.

Сьогодні, 6 жовтня, Верховна Рада обговорить на сесії питання візового режиму з Росією. Українські нардепи готові голосувати за звернення до Кабінету міністрів, який уповноважений приймати відповідні рішення, йдеться в сюжеті ТСН.

"Батьківщина" ініціює голосування за вихід України із СНД

"Та безумовно за, ну що ви", - відповіла на запитання лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко.

"Тільки візи, звичайно", - не сумнівається і керівник фракції "Самопомочі" Олег Березюк.

Нардеп з "Народного фронту" Леонід Ємець зазначив військову складову можливого запровадження віз для росіян.

"Це вимога, фактично, воєнного стану. Ми розуміємо, що надзвичайно велика кількість диверсантів кожен день перетинає український кордон", - говорить політик.

Лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко крім введення візового режиму з Росією також пропонує розірвати дипломатичні відносини з нею.

"Дорога ложка до обіду. Все треба робити вчасно. Росія окупувала наш Донбас, наш Крим. Значить, дипломатичні відносини повинні бути розірвані", - підкреслив Ляшко.

Прогнозовано проти виступив керівник "Опозиційного блоку" Юрій Бойко. "Ми проти того, щоб два мільйони наших громадян, яких сьогоднішня влада виштовхнула з країни і вони шукають роботу в Росії, залишилися без підтримки", - заявив він.

А ось нардеп Володимир Парасюк не бачить достатньої кількості голосів для прийняття відповідного рішення.

"Я думаю, що це буде, як і з суддями недавно: все за, а голосів не могли ніяк набрати. Воно затягнеться на два-три місяці", - прогнозує він.

"Батьківщина" ініціює голосування за вихід України із СНД

Фракція "Батьківщина" ініціює голосування у парламенті законопроектів про припинення участі України в СНД і розрив стратегічного партнерства з Росією відповідно до Великого договору - Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією від 1998 року. Про це в "Вечірньому праймі" на "112 Україна" заявив нардеп від фракції Іван Крулько.

"Ми ініціюємо в парламенті голосування ще двох постанов, які вже 2 роки зареєструвала фракція "Батьківщина", їх автор Борис Тарасюк, це припинення участі України в СНД і в усіх органах СНД. Друге – це скасування стратегічного партнерства з Росією відповідно до Великого договору", - заявив Крулько.

Наступним кроком він пропонує поставити на порядок денний питання дипломатичних відносин з РФ.

Крулько повідомив, що фракція "Батьківщина" завтра проголосує за візовий режим з РФ.

Нагадаємо, 3 жовтня після арешту в Росії українського журналіста Романа Сущенка голова Верховної Ради України Андрій Парубій запропонував обговорити можливість введення візового режиму з Росією і розширення санкцій щодо РФ.

Наразі в'їзд в Україну для росіян можливий тільки за закордонними паспортами.

Зазначимо також, що після інциденту з Сущенко міністерство закордонних справ рекомендувало українцям утриматися від відвідування Росії.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus