Рада реструктуризувала мільярдну заборгованість "Антонова" перед державою

20.10.2016 14:00

Рада реструктуризувала мільярдну заборгованість "Антонова" перед державою

Верховна Рада реструктуризувала заборгованість ДП "Антонов" перед державою. Загальна сума заборгованості становить 1,271 млрд гривень, з якої сума основного боргу - 706,03 млн гривень, розмір нарахованої пені за невиконання зобов’язань - 565,783 млн гривень.

Верховна Рада реструктуризувала заборгованість ДП "Антонов" перед державою.

За прийняття закону в цілому проголосували 285 народних депутатів.

Загальна сума заборгованості становить 1,271 млрд гривень, з якої сума основного боргу - 706,03 млн гривень, розмір нарахованої пені за невиконання зобов’язань - 565,783 млн гривень.

Законодавчим актом передбачено реструктуризувати заборгованість "Антонова", як правонаступника ДП "Київський авіаційний завод "Авіант", перед державою за виконання зобов’язань за облігаціями, що випущені "Авіантом" у 2009 році під державні гарантії.

Проект закону передбачає, що "Антонов" буде погашати борг перед державою щокварталу рівними частинами протягом 10 років, починаючи з першого кварталу 2017 року.

При цьому на суму заборгованості не нараховуються пеня та інші штрафні санкції, а нараховані на день набрання чинності закону пені та інші штрафні санкції списуються.

Нагадаємо, 19 жовтня в Україні набув чинності закон про фінансову реструктуризацію, який запроваджує механізм фінансової реструктуризації підприємств-боржників.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus