Рада виділила на оборону додатково 7 млрд гривень

06.10.2016 14:00

Рада виділила на оборону додатково 7 млрд гривень

Верховна Рада схвалила в четвер законопроект про внесення змін до державного бюджету на 2016 рік, яким, зокрема, пропонується збільшити на 7,1 млрд гривень витрати на обороноздатність і безпеку. Крім додаткових грошей силовикам, проект закону передбачає збільшення на 1,5 млрд гривень видатків на оплату праці чиновників. Причиною стали норми нового закону про держслужбу.

Верховна Рада схвалила в четвер законопроект про внесення змін до державного бюджету на 2016 рік, яким, зокрема, пропонується збільшити на 7,1 млрд гривень витрати на обороноздатність і безпеку.

Законопроект №5217 підтримали 298 народних депутатів.

3,8 млрд гривень має отримати Міністерство оборони, 175 млн гривень - Головне управління розвідки Міноборони, 2 млрд гривень - Національна поліція, 963,5 млн гривень - Державна прикордонна служба, 128,5 млн гривень - Служба безпеки України, 51 млн гривень - Управління державної охорони, 50 млн гривень - Державна служба з надзвичайних ситуацій, 5,4 млн гривень - Державна спеціальна служба транспорту.

Крім додаткових грошей силовикам, проект закону передбачає збільшення на 1,5 млрд гривень видатків на оплату праці чиновників. Причиною стали норми нового закону про держслужбу.

Також додатково виділено 950 млн гривень МінЖКГ у фонд регіонального розвитку на фінансування інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку.

На 420 млн гривень збільшуються витрати на підтримку вугледобувних підприємств.

Міністерству юстиції виділяють 90 млн гривень на фінансування витрат, пов'язаних із представництвом інтересів України в закордонних органах юрисдикції.

50 млн гривень виділили на модернізацію і оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів.

У пояснювальній записці до законопроекту зазначено, що збільшення витрат держбюджету пропонується профінансувати за рахунок економії 6,1 млрд гривень на виконання боргових зобов'язань за держпозикою, 2,4 млрд гривень - на обслуговуванні держборгу і 0,4 млрд гривень - за рахунок скорочення інших непершочергових видатків. Крім того, збільшення витрат держбюджету пропонується забезпечити за рахунок 1,16 млрд гривень, зарезервованих для місцевих бюджетів на окупованій частині Донбасу.

У поточній редакції держбюджету-2016 на потреби Міноборони передбачено 55,6 млрд гривень, Головного управління розвідки - 1,1 млрд, Національної поліції - 14,8 млрд гривень, Державної прикордонної служби України - 5,5 млрд, СБУ - 5,5 млрд, Управління державної охорони - 602 млн гривень.

Нагадаємо, у вересні Рада національної безпеки і оборони України затвердив оборонний бюджет країни на 2017 рік, який перевищить 129 мільярдів гривень.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus