Рада забороняє селекційний відстріл тварин у природних заповідниках

04.10.2016 15:00

Рада забороняє селекційний відстріл тварин у природних заповідниках

Верховна Рада Україна ухвалила в першому читанні проект закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення охорони екомережі)" (реєстраційний номер 1769). За таке рішення проголосувало 247 із 357 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Верховна Рада Україна ухвалила в першому читанні проект закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення охорони екомережі)" (реєстраційний номер 1769). За таке рішення проголосувало 247 із 357 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі, передає УНІАН.

Змінами, що вносяться до закону України "Про мисливське господарство та полювання", передбачається заборона селекційного відстрілу тварин в природних заповідниках.

Також законопроектом до складових структурних елементів екомережі включено луки.

Згідно з документом, спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об`єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення здійснюється на підставі дозволів, що видаються органом виконавчої влади Автономної Республіки Крим з питань охорони навколишнього природного середовища, обласними, Київською і Севастопольською міськими державними адміністраціями.

Законопроект передбачає, що підготовка і подання клопотань про створення чи оголошення територій та об`єктів природно-заповідного фонду можуть здійснюватися обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, органом виконавчої влади АР Крим з питань охорони навколишнього природного середовища, науковими установами, природоохоронними громадськими об`єднаннями або іншими заінтересованими підприємствами, установами, організаціями та громадянами. Клопотання подаються до державних органів, уповноважених проводити їх попередній розгляд.

Законопроектом в преамбулі закону України "Про природно-заповідний фонд України" слова "органами центрального органу виконавчої влади в галузі охорони навколишнього природного середовища на місцях" у всіх відмінках замінюються словами "обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації" у відповідних відмінках.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus