Раді пропонують позбавляти зарплатні депутатів-прогульників

02.11.2016 10:00

Раді пропонують позбавляти зарплатні депутатів-прогульників

Депутат Владислав Голуб зазначив у Facebook, що український народ "не повинен утримувати депутатів, які не ходять на сесії, не беруть участь у засіданні комітетів, не голосують, голосують за інших". А депутат Олександр Черненко додав: "При такій відвідуваності пленарних засідань, як є зараз, навіть після підвищення заробітної плати депутатам, коштів витрачалося б менше ніж зараз".

У Верховній Раді зареєстровано проект закону, який передбачає зняття заробітної плати з народного депутата за прогули та порушення регламенту. Відповідний законопроект №5328 внесла до парламенту 1 листопада група депутатів.

Депутат Владислав Голуб ("БПП") зазначив у Facebook, що український народ "не повинен утримувати депутатів, які не ходять на сесії, не беруть участь у засіданні комітетів, не голосують, голосують за інших".

А депутат Олександр Черненко ("БПП") додав: "Попередні розрахунки показали, що при такій відвідуваності пленарних засідань, як є зараз, навіть після підвищення заробітної плати депутатам, коштів витрачалося б менше ніж зараз".

"Тобто у разі прийняття цього законопроекту, навіть при підвищенні зарплати вдвічі, була б економія для бюджету. Або дисципліна стала б кращою. Що теж непогано", – додав він.

"Будемо просувати цей законопроект навіть після того, як відмовилися піднімати зарплати", – пообіцяв Черненко.

Нагадаємо, в травні спікер парламенту Андрій Парубій підписав розпорядження про штрафи для нардепів, які не відвідують пленарні засідання.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus