Райнін: альтернативи Порошенку на пост президента поки що немає, а в Харкові не виключена дестабілізація

12.10.2016 13:00

Райнін: альтернативи Порошенку на пост президента поки що немає, а в Харкові не виключена дестабілізація

На сьогодні немає альтернативи нинішньому президенту Петру Порошенку на пост глави держави. Таку думку висловив голова Адміністрації президента Ігор Райнін. "Я відповім як громадянин України: а альтернатива є? Я вважаю, що немає", - сказав він, відповідаючи на запитання про перспективи другого президентського терміну Порошенка.

На сьогодні немає альтернативи нинішньому президенту Петру Порошенку на пост глави держави. Таку думку висловив голова Адміністрації президента Ігор Райнін в інтерв'ю телеканалу "24".

"Я відповім як громадянин України: а альтернатива є? Я вважаю, що немає", - сказав він, відповідаючи на запитання про перспективи другого президентського терміну Порошенка.

За словами Райніна, саме нинішній президент зберіг країну.

"Немає розмов як таких, я просто відповідаю як громадянин України. Я знаю, що президент Порошенко зберіг цю країну в тих межах, які є", - додав він.

Нагадаємо, торік в інтерв'ю нідерландському виданню NRC Handelsblad Порошенко заявив, що зібрався на другий термін. А в команді Порошенка підтвердили ці плани.

Крім того, Ігор Райнін заявляє про те, що в Харкові зберігається загроза дестабілізації ситуації, якщо не вживати певних заходів.

"Якщо не вживати якихось заходів і нічого не робити, то звичайно існує", - заявив він, відповідаючи на запитання, чи існує на сьогодні в Харкові загроза дестабілізації ситуації.

"Що стосується Харківської області, то у нас прийнято три програми – це "антитерор", програма з (цивільної) безпеки і програма територіальної оборони", - додав Райнін.

"Харків - стратегічний регіон, Харківська область - це регіон, який має 600 км кордону: 300 - з Росією і 300 - із зоною АТО, причому і з Донецькою, і з Луганською областю. Найбільша кількість переселенців - у Харківській області, кожен 10 переселенець - у Харківській області. Це форпост не тільки України, це форпост Європи, тому що це на Сході крайня мирна точка Європи", - заявив він.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus