Регламентний комітет відмовився саджати журналістів за скло

13.01.2014 12:59

Регламентний комітет відмовився саджати журналістів за скло

Регламентний комітет вирішив не відгороджувати склом ложу преси у парламенті. Голова комітету з питань регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності ВР Володимир Макеєнко повідомив голові Верховної Ради Володимиру Рибаку, що у комітеті розглянули листи депутатів Мироненка, Момота та інших (11 підписів), а також відкритий лист журналістів українських ЗМІ.

Регламентний комітет вирішив не відгороджувати склом ложу преси у парламенті. Про це 13 січня повідомляє прес-служба Миколи Томенка.

Голова комітету з питань регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності ВР Володимир Макеєнко повідомив голові Верховної Ради Володимиру Рибаку, що у комітеті розглянули листи депутатів Мироненка, Момота та інших (11 підписів), а також відкритий лист журналістів українських ЗМІ.

"Регіонал" вважає, що регламентом ВР і відповідним положенням про порядок акредитації журналістів передбачено достатньо механізмів впливу на представників преси та інших запрошених на пленарне засідання ВР осіб без встановлення додаткових конструкцій в місцях їх перебування.

Макеєнко також зазначає, що він погоджується з пропозицією не відгороджувати ложу преси від зали пленарних засідань склом та з метою створення належних умов у ложі преси ініціювати заходи упорядкування роботи у ВР парламентських журналістів та помічників-консультантів депутатів.

Нагадаємо, спікер Рибак 19 листопада висловив намір дати розпорядження про встановлення скла в ложі преси у сесійній залі парламенту.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus