Рейтинг: Facebook - найпопулярніший у світі, а ВКонтакте - в Європі

13.01.2014 12:59

Рейтинг: Facebook - найпопулярніший у світі, а ВКонтакте - в Європі

Російська соціальна мережа ВКонтакте стала єдиним соціальним Інтернет-сервісом з Європи в десятці найбільших соцмереж світу, зайнявши в ній восьме місце з 228 мільйонами зареєстрованих користувачів, свідчать дані дослідження компанії Adobe. Очолює рейтинг соцмережа Facebook, якій в лютому виповниться 10 років.

Російська соціальна мережа ВКонтакте стала єдиним соціальним Інтернет-сервісом з Європи в десятці найбільших соцмереж світу, зайнявши в ній восьме місце з 228 мільйонами зареєстрованих користувачів, свідчать дані дослідження компанії Adobe.

Очолює рейтинг соцмережа Facebook, якій в лютому виповниться 10 років - за даними Adobe, кількість зареєстрованих в ній акаунтів оцінюється приблизно в 1,4 мільярда. Найбільша кількість акаунтів в Facebook – більш ніж 160 мільйонів - зареєстровано в США, в топ- 7 країн також входять Бразилія, Індія, Індонезія, Мексика, Туреччина і Великобританія.

Далі слід YouTube з мільярдом користувачів, а також китайські соцмережі Qzone і Weibo з 623 і 503 мільйонами користувачів відповідно.

Перед ВКонтакте в рейтингу також стоять сайти Twitter, Google+ і LinkedIn, а відразу за російською соцмережею розташувався ще один китайський сервіс Renren.

Російська соцмережа випереджає за аудиторією сервіси Instagram, Pinterest і Foursquare.

Всього в двадцяти найбільших соцмережах світу зареєстровано понад 5,7 мільярда акаунтів. Три з топ-20 походять із Китаю, по одній - з Росії (ВКонтакте), Бразилії (Orkut) та Іспанії (Tuenti).

Найбільш старою соцмережею рейтингу є Friendster, заснований в 2002 році (11 місце, 115 мільйонів користувачів), наймолодший - запущений в 2013 році відеосервіс Vine від Twitter (15 місце, 40 мільйонів користувачів).

Згадаймо, науковці з Університету Бонна (Німеччина) вважають, що залежність від соцмереж та інших інтернет-ресурсів схожа на пристрасть до нікотину.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus