РФ скасувала угоду з Україною про нафтопродуктопроводи

13.10.2016 12:00

РФ скасувала угоду з Україною про нафтопродуктопроводи

Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підписав розпорядження про припинення дії міжурядової угоди з Україною про взаємодію в експлуатації магістральних нафтопродуктопроводів. Про це йдеться в розпорядженні російського уряду. Угодою було регламентовано деякі аспекти експлуатації цих магістральних нафтопродуктопроводів.

Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підписав розпорядження про припинення дії міжурядової угоди з Україною про взаємодію в експлуатації магістральних нафтопродуктопроводів. Про це йдеться в розпорядженні російського уряду, передає російський "Інтерфакс".

Угодою було встановлено, що нафтопродуктопроводи Самара - Західний напрямок і Грозний - Армавір - Трудова, що проходять територією України, експлуатуються дочірніми підприємствами АК "Транснефтепродукт" (100% звичайних акцій АТ "Транснєфтєпродукт" внесені в статутний капітал ПАТ "Транснефть").

Угодою було регламентовано деякі аспекти експлуатації цих магістральних нафтопродуктопроводів.

У лютому 2016 року ділянки, що проходять територією України, були продані ПАТ "Транснефть" швейцарській компанії International Trading Partners AG.

Угода була схвалена ФАС Росії 16 жовтня 2015 року та Антимонопольним комітетом України 22 грудня 2015 року.

"У зв'язку з цим участь російської сторони в угоді є недоцільною", - йдеться в розпорядженні.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus