РФ спонсорує кампанію проти приєднання Чорногорії до НАТО - прем'єр країни

16.10.2016 12:00

РФ спонсорує кампанію проти приєднання Чорногорії до НАТО - прем'єр країни

Прем'єр-міністр Чорногорії Мило Джуканович звинуватив Росію у фінансуванні кампанії проти приєднання Чорногорії до НАТО, яку проводить опозиція. Джуканович висловив упевненість в тому, що опозиція отримує фінансову підтримку з боку Росії. За словами Джукановича, Москва розцінює парламентські вибори 16 жовтня, як останній шанс.

Прем'єр-міністр Чорногорії Мило Джуканович звинуватив Росію у фінансуванні кампанії проти приєднання Чорногорії до НАТО, яку проводить опозиція. Про це він заявив в інтерв'ю Reuters.

Джуканович висловив упевненість в тому, що опозиція отримує фінансову підтримку з боку Росії. За словами Джукановича, Москва розцінює парламентські вибори, які пройдуть у неділю, 16 жовтня, як останній шанс покласти край зусиллям Балкан в інтеграції в НАТО і ЄС.

Росія і опозиційні групи відкинули звинувачення Джукановича.

Відзначимо, суперником проєвропейської Демократичної партії соціалістів, яку прем'єр-міністр Джуканович очолює протягом 25 років, є Демократичний фронт. Це коаліція з кількох проросійських і просербських партій, які критикують і виступають проти членства Чорногорії в НАТО і Європейському Союзі.

Нагадаємо, в травні всі 28 країн-членів Організації північноатлантичного договору підписали протокол про вступ Чорногорії до Альянсу.

31 липня президент Польщі Анджей Дуда підписав закон про ратифікацію протоколу щодо членства Чорногорії в НАТО. Польща однією з перших ратифікувала членство Чорногорії в НАТО.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus