Рівень розрахунків населення за комунальні послуги становить 115% - Зубко

13.10.2016 17:00

Рівень розрахунків населення за комунальні послуги становить 115% - Зубко

Рівень розрахунків населення за надані комунальні послуги становить 115%, у той час, як у попередні роки цей показник не дотягував до 100%, повідомив віце-прем`єр-міністр України Геннадій Зубко в ході селекторної наради в уряді. "Хотів би прибрати спекуляції з приводу нібито несплати населенням комунальних платежів", - сказав віце-прем`єр.

Рівень розрахунків населення за надані комунальні послуги становить 115%, у той час, як у попередні роки цей показник не дотягував до 100%, повідомив віце-прем`єр-міністр України Геннадій Зубко в ході селекторної наради в уряді, передає УНІАН.

"Хотів би прибрати спекуляції з приводу нібито несплати населенням комунальних платежів. За всі попередні роки заборгованість населення становила 4,8 млрд грн. Але підкреслю - в 2015 році рівень розрахунків становив 95%, а в 2016-му - вже 115%. Це означає, що люди не лише розраховуються за комунальні послуги, а й гасять борги", - сказав віце-прем`єр.

За даними Держстату, заборгованість населення з оплати централізованого опалення та гарячого водопостачання в серпні зменшилася порівняно з показником на кінець липня на 0,2 млрд грн, або на 4%, і становила 4,8 млрд грн. Заборгованість за утримання будинків, споруд та прибудинкових територій становить 2,5 млрд грн, за централізоване водопостачання та водовідведення - 1,8 млрд грн, заборгованість за вивезення побутових відходів становить 0,4 млрд грн.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus