Різатдінову визнали найкращою спортсменкою вересня

03.10.2016 12:00

Різатдінову визнали найкращою спортсменкою вересня

У вересні Ганна Різатдінова відзначилась своїми здобутками на змаганнях неофіційного клубного чемпіонату світу з художньої гімнастики Aeon Сup-2016, який відбувся в Токіо. У столиці наступних літніх Олімпійських ігор українка посіла 2-е місце в змаганнях з індивідуального багатоборства, а також разом з Вікторією Мазур і Оленою Д’яченко стала 3-ю у командній першості.

Національний олімпійський комітет України назвав художню гімнастку Ганну Різатдінову кращою спортсменкою країни у вересні. Наставниця грації Ірина Блохіна визнана кращим тренером першого місяця осені.

У прес-службі НОК зазначили, що у вересні Ганна Різатдінова відзначилась своїми здобутками на змаганнях неофіційного клубного чемпіонату світу з художньої гімнастики Aeon Сup-2016, який відбувся в Токіо. У столиці наступних літніх Олімпійських ігор українка посіла 2-е місце в змаганнях з індивідуального багатоборства, а також разом з Вікторією Мазур і Оленою Д’яченко стала 3-ю у командній першості.

Нагадаємо, що на Іграх ХХХІ Олімпіади у бразильському Ріо-де-Жанейро українська грація проявила блискучу майстерність і виборола бронзову олімпійську медаль.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus