Родина Цукерберга віддасть 3 мільярди доларів на боротьбу з дитячими хворобами

22.09.2016 19:00

Родина Цукерберга віддасть 3 мільярди доларів на боротьбу з дитячими хворобами

Засновник соцмережі Facebook Марк Цукерберг та його дружина-педіатр Прісцилла Чан анонсували амбіційний проект з надання 3 мільярдів доларів у наступні 10 років на боротьбу із тяжкими дитячими хворобами. За словами доктора Чан, мета цієї ідеї – "працювати разом, аби лікувати, запобігати або стримувати усі хвороби наших дітей".

Засновник соцмережі Facebook Марк Цукерберг та його дружина-педіатр Прісцилла Чан анонсували амбіційний проект з надання 3 мільярдів доларів у наступні 10 років на боротьбу з тяжкими дитячими хворобами.

Про це подружжя повідомило під час конференції у Сан-Франциско, пише USA Today.

За словами доктора Чан, мета цієї ідеї – "працювати разом, аби лікувати, запобігати або стримувати усі хвороби наших дітей".

Серед іншого, пара надасть 600 мільйонів доларів науковому центру в Сан-Франциско, який займається біологічними дослідженнями.

Цукерберг зазначив, що він та його дружина хочуть "зробити майбутнє дітей кращим".

Нагадаємо, в грудні минулого року у гендиректора Facebook Марка Цукерберга народилась донька, яку назвали Макс. Тоді вони пообіцяли віддати протягом життя 99% своїх акцій компанії, а це на той час близько 45 млрд доларів, на благодійність. Родина пожертвує свої статки, аби зробити кращим світ, у якому ростиме Макс і хочуть зробити кращим його для майбутніх поколінь.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus