Росія направила в Середземне море групу кораблів, британські ВМС приведені в бойову готовність

15.10.2016 20:00

Росія направила в Середземне море групу кораблів, британські ВМС приведені в бойову готовність

Корабельна авіаносна група Північного флоту РФ розпочала похід в райони Північно-Східної Атлантики і Середземного моря. У прес-службі флоту відзначили, що "мета походу - забезпечення військово-морської присутності в оперативно важливих районах Світового океану". Королівські Військово-Морські Сили Великобританії приведені в стан підвищеної бойової готовності.

Корабельна авіаносна група Північного флоту РФ розпочала похід в райони Північно-Східної Атлантики і Середземного моря.

Британські ВМС приведені в стан підвищеної бойової готовності - ЗМІ

Як повідомляє ТАСС з посиланням на прес-службу Північного флоту РФ, до складу групи входять важкий авіаносний крейсер "Адмірал Флоту Радянського Союзу Кузнєцов", важкий атомний ракетний крейсер "Петро Великий", великі протичовнові кораблі "Сєвєроморськ" і "Віце-адмірал Кулаков" і судна забезпечення.

У прес-службі флоту відзначили, що "мета походу - забезпечення військово-морської присутності в оперативно важливих районах Світового океану".

У повідомленні наголошується, що "особливу увагу буде приділено забезпеченню безпеки морського судноплавства та інших видів морської економічної діяльності Російської Федерації".

Британські ВМС приведені в стан підвищеної бойової готовності - ЗМІ

Королівські Військово-Морські Сили Великобританії приведені в стан підвищеної бойової готовності у зв'язку з очікуваним проходженням кораблів Військово-морського флоту РФ уздовж узбережжя Сполученого Королівства на шляху в Середземне море.

Про це повідомила електронна версія газети The Daily Mail.

У свою чергу, газета The Times вказує, що фрегат Richmond і ескадрений міноносець типу 45 Duncan стежитимуть за діями російської КУГ (корабельної ударної групи).

Раніше повідомлялося, що мілітаризація Росією Кримського півострова створила загрозу не тільки для країн Причорномор'я, але і для всього Середземноморського регіону, включаючи Південну Європу, Північну Африку і країни Близького Сходу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus