Росія погрожує збивати американські ракети в Сирії

06.10.2016 21:00

Росія погрожує збивати американські ракети в Сирії

У Міністерстві оборони Росії стверджують, що на удари США дадуть відповідь сирійські "ефективні системи ППО", а дальність дії російських систем "може стати сюрпризом для будь-яких невпізнаних літаючих об'єктів". У міністерстві наголосили, що у систем ППО С-300 і С-400 "не буде часу з'ясовувати приналежність ракет".

Російська протиповітряна оборона (ППО) буде збивати американські ракети в Сирії, йдеться в коментарі Міністерства оборони Росії. Про це передає Slon Magazine.

Російське міністерство опублікувало коментар у відповідь на інформацію ЗМІ про можливе бомбардування Вашингтоном сирійської армії.

У відомстві стверджують, що на удари США дадуть відповідь сирійські "ефективні системи ППО", а дальність дії російських систем "може стати сюрпризом для будь-яких невпізнаних літаючих об'єктів". У міністерстві наголосили, що у систем ППО С-300 і С-400 "не буде часу з'ясовувати приналежність ракет".

"Треба реально усвідомлювати, що у бойових розрахунків російських комплексів ППО навряд чи буде час на з'ясування по "прямій лінії" точної програми польоту ракет і приналежності їхніх носіїв. А всі ілюзії дилетантів про існування літаків-невидимок можуть зіткнутися з прикрою реальністю", - сказав представник Міноборони Росії Ігор Конашенков.

Представник відомства додав, що ракетні або повітряні удари по території, контрольованій сирійським урядом, створять явну загрозу російським військовослужбовцям.

Раніше повідомлялося, що Росія розгорнула систему ППО в Сирії. Нагадаємо, що США припинили контакти з Росією по Сирії.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus