Росія скорочує військові витрати

06.03.2016 13:00

Росія скорочує військові витрати

Витрати Міноборони Росії в 2016 році будуть скорочені на п'ять відсотків. Про це заявила заступник міністра оборони РФ Тетяна Шевцова. Шевцова зазначила, що секвестр, в першу чергу торкнеться матеріально-технічного забезпечення та будівництва. При цьому, крім держоборонзамовлення, скорочення не зазнають соціальні зобов'язання.

Витрати Міноборони Росії в 2016 році будуть скорочені на п'ять відсотків. Про це заявила заступник міністра оборони РФ Тетяна Шевцова в ефірі РСН.

Шевцова зазначила, що секвестр, в першу чергу торкнеться матеріально-технічного забезпечення та будівництва. При цьому, крім держоборонзамовлення, скорочення не зазнають соціальні зобов'язання.

"При секвестрі бюджету на національну оборону керівництвом країни було прийнято рішення, що Держпрограма озброєнь не підлягає секвестру взагалі. Також було прийнято рішення, що бюджет Міноборони буде скорочений не на 10%, а на 5%", - повідомила вона.

Витрати Міноборони РФ будуть зменшені, щоб скоротити держконтракти, які підтримують роботу промисловості. За словами Шевцової, ці гроші не входять до витрат, які йдуть на національну оборону.

Нагадаємо, в лютому російські ЗМІ писали про можливе скорочення військових витрат Росії у зв'язку з економічною ситуацією.

Раніше німець видання Bild писало, що Росія щорічно витрачає близько мільярда євро на зарплати і соцзабезпечення жителів самопроголошених Донецької та Луганської "народних республік".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus