Росія вже 5 разів відмовила в екстрадиції Януковича

03.10.2016 11:00

Росія вже 5 разів відмовила в екстрадиції Януковича

Крім того, Росія тричі відмовила в екстрадиції колишнього прем'єр-міністра України Миколи Азарова. ГПУ розглядає Януковича та Азарова як громадян України, незалежно від того, чи оформили вони громадянство РФ. Раніше повідомлялося, що за два роки правління Янукович і його "команда" вкрали у держави один річний бюджет, а це 40 млрд доларів.

Росія п'ять разів відмовилася видати позбавленого звання президента України Віктора Януковича. Про це в інтерв'ю "Українським новинам" повідомив заступник генерального прокурора Євген Єнін.

За його словами, Україна зверталася до Росії про видачу Януковича в рамках п'яти окремих кримінальних справ і кожен раз Москва відмовляла, мотивуючи політичним характером справ.

Крім того, Росія тричі відмовила в екстрадиції колишнього прем'єр-міністра України Миколи Азарова. Євген Єнін зазначив, що ГПУ розглядає Януковича та Азарова як громадян України, незалежно від того, чи оформили вони громадянство РФ.

Нагадаємо, раніше Єнін заявляв, що за два роки правління Янукович і його "команда" вкрали у держави один річний бюджет, а це 40 млрд доларів.

За його словами, за часів режиму Януковича по всій території країни були організовані злочинні схеми по розкраданню грошей. Вони здійснювались у різних сферах господарської діяльності, в культурі, освіті та охороні здоров'я.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus