Росія заборонила сіль з України та США

01.11.2016 15:00

Росія заборонила сіль з України та США

За даними Федеральної митної служби, в 2015 році з України було ввезено 864,2 тис. тонн солі (49,1% в загальному обсязі імпорту). Головним постачальником солі до Росії була українська компанія "Артемсіль". За даними "Росстату", виробництво солі в Росії за підсумками минулого року становило 880,6 тис. тонн (68,1% річного споживання).

Росія запровадила заборону на імпорт солі з країн, які підтримали санкції проти РФ. Про це повідомляє Радіо Свобода.

В Росію не можна буде ввозити сіль зі Сполучених Штатів Америки, країн Євросоюзу, Канади, Австралії, Норвегії, України, Албанії, Чорногорії, Ісландії й Ліхтенштейну. До запровадження заборони Україна була одним з основних імпортерів солі в Росію.

У російському міністерстві сільського господарства пообіцяли компенсувати ці обсяги за рахунок імпортозаміщення.

У липні один із найбільших виробників солі в Росії - Східно-Сибірська торгово-промислова компанія - перейшла під контроль сина генерального прокурора країни, бізнесмена Артема Чайки. У серпні Росія продовжила продовольче ембарго щодо низки країн до 31 грудня 2017 року.

За даними Федеральної митної служби, в 2015 році з України було ввезено 864,2 тис. тонн солі (49,1% в загальному обсязі імпорту). Головним постачальником солі до Росії була українська компанія "Артемсіль".

За даними "Росстату", виробництво солі в Росії за підсумками минулого року становило 880,6 тис. тонн (68,1% річного споживання).

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus