Росіяни спростували свою ж версію про катастрофу MH17

26.09.2016 21:00

Росіяни спростували свою ж версію про катастрофу MH17

У районі катастрофи Боінга MH17 в Україні на Донбасі не спостерігалося ніяких сторонніх об'єктів, які могли стати причиною руйнування лайнера. Про це заявив на брифінгу заступник головного конструктора трасового радіолокаційного комплексу "Утес-Т" науково-виробничого об'єднання "Лианозовский електромеханічний завод" Віктор Мещеряков.

У районі катастрофи Боінга MH17 в Україні на Донбасі не спостерігалося ніяких сторонніх об'єктів, які могли стати причиною руйнування лайнера.

Про це заявив на брифінгу заступник головного конструктора трасового радіолокаційного комплексу "Утес-Т" науково-виробничого об'єднання "Лианозовский електромеханічний завод" Віктор Мещеряков, передає російське видання РИА "Новости".

"Ніяких сторонніх повітряних об'єктів поблизу від малайзійського літака радіолокатори не фіксували. Виняток становлять два цивільних судна з номерами 1775 і 4722. Перше судно зустрічалося з малайзійським літаком задовго до катастрофи, а друге знаходилося на відстані понад 30 кілометрів від нього. До моменту руйнування літака ми спостерігаємо відсутність сторонніх об'єктів", - сказав він.

Росія спочатку заявляла, що малайзійський боїнг був атакований українським літаком, потім в РФ з'явилася версія, що стріляв український БУК, проте називалася територія, яка все одно тоді перебувала під контролем бойовиків.

Міжнародні слідчі дійшли висновку, що малайзійський "Боїнг" був збитий БУКом російського виробництва з території, підконтрольної бойовикам.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus