Російська авіація в небі Бєларусі відпрацьовує удари по об'єктах України, - ГУР

28.10.2016 17:00

Російська авіація в небі Бєларусі відпрацьовує удари по об'єктах України, - ГУР

"26 жовтня, використовуючи зобов'язання Республіки Бєларусь в рамках союзницької держави, російськими бойовими літаками в повітряному просторі Бєларусі відпрацьовано питання умовного нанесення масованих авіаційних ударів по стратегічних об'єктах на території України", - заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

Російська авіація відпрацьовувала в білоруському повітряному просторі нанесення авіаударів по об'єктах України.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький, передає "112 Україна".

"26 жовтня, використовуючи зобов'язання Республіки Бєларусь в рамках союзницької держави, російськими бойовими літаками в повітряному просторі Бєларусі відпрацьовано питання умовного нанесення масованих авіаційних ударів по стратегічних об'єктах на території України", - розповів Скібіцький.

За словами представника розвідки, уздовж держкордону Бєларусі військова розвідка помітила літак дальнього радіаційного наведення і наведення А-50у, який здійснював контроль простору в північно-західній частині України і наведення винищувальної авіації, бомбардувальник Ту-160 і два дальніх бомбардувальника Ту-22МЗ повітряно-космічних сил РФ, які виконували польоти вздовж кордону України і умовно здійснювали пуски ракет, два бомбардувальники Су-34, які відпрацьовували нанесення ракетно-бомбових ударів.

Як повідомлялося, у серпні у Бєларусі на 230 загальновійськовому полігоні "Обуз-Лєсновський" (біля міста Барановичі в Брестській області) пройшли навчання "Непорушне братство-2016", участь в яких брали участь військові РФ, Казахстану, Вірменії, Киргизстану і Таджикистану. Було завершено формування і розміщення Колективних миротворчих сил ОДКБ.

Нагадаємо, Організація договору про колективну безпеку (ОДКБ, Ташкентський договір) є військово-політичною міжнародною організацією, до якої входять РФ, Вірменія, Бєларусь, Казахстан, Киргизстан та Таджикистан.

Повідомлялося, що Колективні миротворчі сили ОДКБ вперше отримають мандат Ради безпеки ООН і діятимуть в кризовому регіоні у взаємодії з місією ООН. "Для формування міжнародної довіри до дій КМС ОДКБ залучено підрозділи психологічної боротьби та інформаційного протиборства. Обстановка по навчанням буде поетапно нарощуватися діями КМС ОДКБ в умовах масового прибуття переміщених із зон збройних конфліктів осіб (біженців)", - розповіли тоді в Міноборони РБ та додали, що ці елементи посилять штатні компоненти навчання (створення буферних зон, розведення умовних противників, блокування та роззброєння бойовиків, супровід гуманітарних вантажів) і дозволять протестувати реальну ступінь готовності штабів, командирів і бійців-миротворців до дій в умовах загострення кризової ситуації, пояснили у військовому відомстві.

Додамо, тоді ж у серпні постпред України в ООН Володимир Єльченко поінформував, що Україна вже підготувала проекти документів для вирішення про направлення миротворців ООН на Донбас, і він сподівається на конструктивну співпрацю з новим генеральним секретарем організації.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus