Російські офіцери в місії ОБСЄ - це кадрові співробітники або ГРУ, або ФСБ, вважає генерал Кременецький

11.01.2017 16:00

Російські офіцери в місії ОБСЄ - це кадрові співробітники або ГРУ, або ФСБ, вважає  генерал Кременецький

Співробітники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі можуть бути представниками російських спецслужб або розвідки. Таку думку висловив колишній керівник Спільного центру з контролю і координації припинення вогню на Донбасі (СЦКК) генерал-майор Борис Кременецький.

Співробітники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі можуть бути представниками російських спецслужб або розвідки. Таку думку висловив колишній керівник Спільного центру з контролю і координації припинення вогню на Донбасі (СЦКК) генерал-майор Борис Кременецький, передає "Українська правда".

"Я впевнений, що будь-які російські офіцери в місії ОБСЄ - це кадрові співробітники або ГРУ, або ФСБ. Іншого там просто бути не може. Але вони члени місії, тому мають усі привілеї й авторитет, як спостерігачі ОБСЄ, незалежно від національності", - сказав він.

"Тому ми не можемо з формальної точки зору питати, з якої він країни. Це може бути Джон Сміт, але росіянин за національністю. Або це може бути Іван Іванов - болгарин, американець чи хто завгодно", - зазначив військовослужбовець.

"В ОБСЄ із 652 спостерігачів 39 - росіяни", - інформує він.

"Але у нас немає гарантій, що інші країни не можуть надавати інформацію. Є дуже багато колишніх офіцерів з інших країн, які свого часу навчалися в радянських військових закладах. Але якщо ми помічаємо якогось спостерігача за підозрілими справами, ми про це інформуємо. Бували такі випадки ... Тоді деякі спостерігачі просто залишали місію і їхали додому", - додав Кременецький.

Зазначимо, ще влітку Служба безпеки України викрила начальника штабу російського представництва у Спільному центрі з контролю і координації питань припинення вогню (СЦКК) полковника Володимира Чебана в діях, що суперечать Мінським угодам, і вислала його з країни із забороною в'їзду на 5 років.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus