Російські війська на Донбасі не припиняють підготовку до великої війни - журналіст

08.10.2016 19:00

Російські війська на Донбасі не припиняють підготовку до великої війни - журналіст

Існують всі передумови для початку бойових дій на окремих ділянках, і перш за все, в районі Авдіївки. Таку думку висловив журналіст Юрій Бутусов. На його думку, супротивника слід вибити з передмістя і взяти під контроль Ясинуватську розв'язку. Також гарячою точкою залишається район Світлодарська та Дебальцевська дуга.

На фронті існують всі передумови для початку бойових дій на окремих ділянках, і перш за все, зберігається напруженість і постійні перестрілки в районі Авдіївки. Таку думку висловив журналіст Юрій Бутусов у своїй статті для ZN.UA.

На його думку, супротивника слід вибити з передмістя і взяти під контроль Ясинуватську розв'язку.

"Це радикально змінить обстановку в даному районі - загроза для міста буде усунена, і одночасно - ми ліквідуємо для противника можливість маневру по фронту в районі Донецьк-Горлівка, повністю перекриємо рокадну дорогу, що має важливе оперативне значення для російських військ", - вважає журналіст.

На думку Бутусова, тут "розведення" можна здійснити тільки силою, тому що здати Авдіївку українські війська не можуть, а російські окупаційні війська, в разі відходу, будуть змушені відкотитися до Ясинуватої.

"Проблемною зоною є виступ лінії фронту в районі Слов'яносербська. У цьому районі під час "перемир'я" 2014 противник захопив значну територію в районі 31-го і 32-го блокпостів. Цей виступ росіяни посіли за лінією, визначеною мінськими угодами. І цей виступ створює загрозу для українського фронту. "Розведення" сторін тут в принципі неможливе - адже російське командування на цій ділянці порушило дипломатичні домовленості. Саме перебування російських підрозділів на виступі - це вже порушення мінських угод. І щоб забезпечити припинення вогню, тут доведеться домогтися відступу російських підрозділів", - висловив думку журналіст.

Також гарячою точкою залишається район Світлодарська та Дебальцевська дуга, зазначає Бутусов.

"Постійні вогневі контакти й обстріли відбуваються в районі Горлівки. Противник не відмовляється від намірів відкинути наші підрозділи. Тривають бої в районі Зайцевого - контроль над цим селом і висотами в цьому районі має важливе оперативне значення. Бойові дії в районі Широкиного тривають, і російське командування продовжує обстріли і спроби прищепити наші бойові порядки силами невеликих груп піхоти", - зазначає журналіст.

"Насправді російські окупаційні війська не припиняють підготовку до великої війни. По всьому фронту противник веде роботи по будівництву оборонних споруд і підготовки до зими. На жаль, ця робота ведеться в набагато більшому обсязі, ніж це роблять українські війська, виділяється помітно більше будівельних матеріалів, інженерної техніки", - йдеться в статті.

Нагадаємо, 21 вересня в Мінську було підписано рамкову угоду про розведення військ в Золотому, Петровському та Станиці Луганській.

1 жовтня сторони провели відведення сил в населеному пункті Золоте Луганської області - зокрема, були звільнені за 1 кв. км уздовж лінії фронту. 7 жовтня - в спеціальній моніторингової місії ОБСЄ підтвердили відведення сил і озброєнь на ділянці Петровське-Богданівка.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus