Російські й урядові сирійські літаки атакували схід Алеппо. Семеро загиблих серед цивільних

14.10.2016 11:00

Російські й урядові сирійські літаки атакували схід Алеппо. Семеро загиблих серед цивільних

За повідомленням Місії зі спостереження за правами людини у Сирії, що базується у Лондоні, по східній частині міста було завдано понад 20 повітряних ударів, через що загинули семеро цивільних. У повідомленні спостерігачів також мовиться, що ще чотири людини загинули у результаті артилерійського обстрілу.

Російські та сирійські літаки 13 жовтня 2016 року завдали нових повітряних ударів по сирійському місту Алеппо. Це відбулося за кілька днів до чергового раунду перемовин, спрямованих на припинення вогню у Сирії, передає "Радіо Свобода".

За повідомленням сирійських правозахисників, по східній частині міста було завдано понад 20 повітряних ударів, через що загинули семеро цивільних. У повідомленні спостерігачів також мовиться, що ще чотири людини загинули у результаті артилерійського обстрілу.

Минулого тижня Росія заблокувала ухвалення у Раді безпеки ООН резолюції, яка передбачала припинення повітряних ударів і польотів військової авіації над сирійським містом Алеппо. У Москві пояснили, що Росія ветувала проект резолюції щодо Сирії, тому що він є "політизованим й має односторонній характер".

Сотні мирних жителів загинули внаслідок російських і сирійських урядових повітряних ударів по утримуваних повстанцями районах Алеппо, відколи бойові дії в Алеппо поновилися 19 вересня після зриву перемир’я, яке було погоджено США і Росією.

20 вересня авіація Путіна й Асада знищила гумконвой, котрий прямував до міста.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus