Російський суд прийняв до розгляду скаргу захисту Костенка

04.10.2016 09:00

Російський суд прийняв до розгляду скаргу захисту Костенка

Північно-Кавказький військовий суд прийняв до розгляду касаційну скаргу адвоката Сотникова по справі українського політв'язня Олександра Костенка. Про це у Фейсбуці повідомив його адвокат Дмитро Сотников. Суд в окупованому Криму призначив Олександру чотири роки та два місяці тюремного ув'язнення.

Північно-Кавказький військовий суд прийняв до розгляду касаційну скаргу адвоката Сотникова по справі українського політв'язня Олександра Костенка. Про це у Фейсбуці повідомив його адвокат Дмитро Сотников.

"Північно-Кавказький окружний військовий суд прийняв до розгляду в Президії мою касаційну скаргу на постанову Кримського гарнізонного військового суду про повернення апеляційної скарги по Справі Костенко проти ФСБ через її образливий характер", - пише Сотников.

Костенко перебуває в колонії загального режиму ГІК-5 м. Кірово-Чепецьке. Йому загрожує втрата руки. 5 лютого 2015 року в Криму під час затримання Олександру Костенку зламали руку співробітники "Кримського УФСБ". У порушенні кримінальної справи на співробітників було відмовлено. Пізніше хвора рука використовувалася як засіб катування та тиску.

Суд в окупованому Криму призначив Олександру чотири роки та два місяці тюремного ув'язнення. За версією слідства, 18 лютого 2014 року під час "масових безпорядків" у Києві він заподіяв тілесні ушкодження співробітнику кримського спецпідрозділу "Беркут". Активіста також звинувачують у несанкціонованому зберіганні вдома нарізного ствола.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus