Російський винищувач двічі за добу порушив повітряний простір Фінляндії

07.10.2016 10:00

Російський винищувач двічі за добу порушив повітряний простір Фінляндії

Російський винищувач Су-27 вдруге за добу порушив повітряний простір Фінляндії. Про це йдеться в заяві міністерства оборони Фінляндії. "Друге можливе порушення фінського повітряного простору російським винищувачем Су-27 було зафіксовано в Фінській затоці на південь від міста Порвоо в четвер, 6 жовтня, близько 21:33", - сказано в заяві.

Російський винищувач Су-27 вдруге за добу порушив повітряний простір Фінляндії. Про це йдеться в заяві міністерства оборони Фінляндії.

"Друге можливе порушення фінського повітряного простору російським винищувачем Су-27 було зафіксовано в Фінській затоці на південь від міста Порвоо в четвер, 6 жовтня, близько 21:33", - сказано в заяві.

Як повідомлялося, попередній інцидент стався 6 жовтня близько 16:43 за місцевим часом також в Фінській затоці на південь від Порвоо.

Відносно першого випадку порушення повітряного простору Фінляндії в міноборони РФ заявили, що російський Су-27 здійснював плановий навчально-тренувальний політ над нейтральними водами Фінської затоки і від маршруту не відхилявся.

Зазначимо, у грудні 2015 року Прикордонна Фінляндії теж повідомляли про порушення повітряного простору вертольотом РФ.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus