Ростовський суд розгляне питання відео-допиту Януковича та Шуляка про вбивства на Майдані - ЗМІ

19.10.2016 22:00

Ростовський суд розгляне питання відео-допиту Януковича та Шуляка про вбивства на Майдані - ЗМІ

Суд в російському Ростові вирішить, чи зможе Генеральна прокуратура України в режимі відеоконференції допитати президента-втікача Віктора Януковича та колишнього командувача внутрішніми військами Станіслава Шуляка. Темою допиту, якщо він відбудеться, буде розстріл Небесної Сотні в 2014 році.

Суд в російському Ростові вирішить, чи зможе Генеральна прокуратура України в режимі відеоконференції допитати президента-втікача Віктора Януковича та колишнього командувача внутрішніми військами Станіслава Шуляка.

Темою допиту, якщо він відбудеться, буде розстріл Небесної Сотні в 2014 році, повідомляє "Четверта влада" з посиланням на російські державні ЗМІ.

"Російське відомство скерувало запит про проведення допиту Януковича і Шуляка по відеозв'язку до Ростовського суду. Рішення про організацію процесуальних дій приймає суд, який зараз буде вирішувати питання, буде шукати усіх громадян, щодо яких направлено запит, й після цього, ймовірно, організовуватиме допит. Це все вирішуватиме суд", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 12 травня Святошинський районний суд Києва задовольнив клопотання захисту екс- "беркутівців" Сергія Зінченка і Павла Аброськіна про допит Януковича і Шуляка в якості свідків.

Зокрема, суд у своєму рішенні зазначив, що ініціатори допиту Шуляка та Януковича мають звернутися з відповідним запитом (про проведення допиту в режимі відео-конференції - ред.) до Російської Федерації.

11 червня 2015 року Шуляка оголошено в розшук Генпрокуратурою України за статтею "дезертирство".

Згідно з даними Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування розстрілів демонстрантів у Києві 18-20 лютого 2014 року, Шуляк входив до керівництва організованого злочинного угруповання, що здійснювало масові розстріли учасників антипрезидентських акцій протесту в середмісті Києва.

Також він називався замовником спроби замаху на Андрія Парубія.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus