Розширені санкції України проти Росії вступили в силу

31.10.2016 10:00

Розширені санкції України проти Росії вступили в силу

Указ президента Петра Порошенка (№ 467/2016), яким вводиться в дію рішення РНБО про продовження на рік раніше введених санкцій, а також про введення на рік додатково санкцій проти ряду юр- і фізосіб, вступив в силу 31 жовтня. Про це повідомляє УНІАН. Указ, який розширює санкції проти країни-агресора, Порошенко підписав 17 жовтня.

Указ президента Петра Порошенка (№ 467/2016), яким вводиться в дію рішення РНБО про продовження на рік раніше введених санкцій, а також про введення на рік додатково санкцій проти ряду юр- і фізосіб, вступив в силу 31 жовтня. Про це повідомляє УНІАН.

Указ, який розширює санкції проти країни-агресора, Порошенко підписав 17 жовтня.

Рішенням РНБО до списку санкцій, запровадженого у 2015 році, було додатково включено 335 фізичних осіб. Раніше в списку було 347 чоловік.

Під санкції потрапили засновники ВАТ АБ "Росія" Микола Шамалов (за інформацією ЗМІ, він є батьком зятя президента РФ Кирила Шамалова, одруженого на молодшій дочці Володимира Путіна), Геннадій Тимченко, Іван Миронов, Олексій Мордашов, Юрій Ковальчук та Тетяна Мірова; засновники КБ "Фінансова стандарт" Вадим Приступа, Сергій Гальченко, Віктор Белянин, Кирило Загайнов, Андрій Ісполатов.

Також в списку санкцій є засновники ряду інших банків: "Російський національний комерційний банк", ПАТ "Агроинкомбанк", АТ КБ "Північний кредит", АТ "Генбанка", АТ "Фіа-Банк", ВАТ АК "БайкалБанк", ЗАТ КБ " ІС банк "та АТ" Севастопольський морський банк".

Крім того, санкції введені проти голови Ради Федерації Федеральних зборів РФ Валентини Матвієнко, заступника голови уряду РФ Дмитра Рогозіна, депутатів Державної думи РФ Володимира Жириновського і Олени Мізуліної і ряду інших членів Ради Федерації Федеральних зборів РФ, депутатів Держдуми РФ.

Також в списку санкцій є представник президента РФ у Північно-Кавказькому федеральному окрузі Олег Белавенцев, постійний представник президента РФ в Сибірському федеральному окрузі Сергій Меняйло, уповноважений представник президента РФ у Південному федеральному окрузі Володимир Устинов, перший заступник командувача Чорноморського флоту РФ віце-адмірал Олександр Носатов, заступник командувача Чорноморського флоту РФ Денис Березовський, заступник секретаря Ради безпеки РФ Рашид Нургалієв, секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев та інші.

Санкції введені проти тих громадян України, які займають керівні пости в окупованій Росією Автономній Республіці Крим та в підконтрольних Росії терористичних організаціях "ДНР" та "ЛНР".

Також санкції введені проти громадян РФ, які займають керівні посади на підприємствах окупованого Криму, що мають відношення до самопроголошених органів влади на півострові, здійснюють командування російським Чорноморським флотом, Збройними силами РФ або представляють ФСБ РФ.

Під санкції потрапили російські військові, які командували або продовжують командувати російськими військами і бандформуваннями на Донбасі.

Крім того, до списку санкцій увійшли ряд громадян Франції, Греції, Італії, Сербії, Болгарії, Ізраїлю.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus