Розвідка назвала втрати військових РФ під Мар'їнкою і встановила російського офіцера, який керує бойовиками

03.03.2016 17:00

Розвідка назвала втрати військових РФ під Мар'їнкою і встановила російського офіцера, який керує бойовиками

"Підтверджено чергові втрати російських військовослужбовців зі складу підрозділів 100-ї окремої мотострілецької бригади (Донецьк) 1-го АК у районі Мар’їнки. 2 березня загинули п’ятеро російських військовослужбовців зі складу диверсійно-розвідувальних груп, які діяли на напрямку Красногорівки, ще четверо отримали поранення", - йдеться у повідомленні ГУР МОУ.

П’ятеро російських військових загинули і четверо дістали поранення в районі Мар’їнки Донецької області.

Про це повідомляється на сайті Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

"Підтверджено чергові втрати російських військовослужбовців зі складу підрозділів 100 окремої мотострілецької бригади (Донецьк) 1 АК у районі Мар’їнки. 2 березня загинули п’ятеро російських військовослужбовців зі складу диверсійно-розвідувальних груп, які діяли на напрямку Красногорівки, ще четверо отримали поранення", - йдеться у повідомленні.

Українська розвідка також повідомляє, що з огляду на примушення проводити небезпечні диверсійно-розвідувальні заходи, 2 березня двоє військовослужбовців 11-ї окремого мотострілецького полку (Макіївка) 1-го так званого "армійського корпусу" відмовились виконувати накази командирів та написали рапорти на звільнення з військової служби.

Також у повідомленні Головного управління розвідки йдеться, що на Донбасі особовим складом бойовиків керує офіцер російської армії полковник Чирков Євген Володимирович, який у РФ служить заступником комбрига 28-ї окремої мотострілецької бригади.

"Підтверджено, що на посаді "заместителя командующего по работе с личным составом 1-го АК Центра территориальных войск Южного военного округа ВС Российской Федерации" (Донецьк) перебуває кадровий офіцер російської армії, полковник Чирков Євген Володимирович", - сказано в повідомленні.

"Встановлено, що полковник Чирков прибув з посади "заместителя командира по работе с личным составом 28-й отдельной мотострелковой бригады Центрального военного округа ВС РФ" (м.Єкатеринбург), термін його відрядження до України з грудня 2015 р. по червень 2016 р., а місце постійного перебування та проходження служби – місто Єкатеринбург", - додали у розвідці.

У повідомленні додали, що "російський полковник перебуває у тяжкому морально-психологічному стані у зв’язку з постійними конфліктами з вищим командуванням та скрутним фінансовим становищем, пов’язаним із систематичними затримками виплат грошового забезпечення, у т.ч. невиплатою надбавок за "особливі умови служби".

Також у розвідці повідомили, що зростає невдоволеність серед населення Донбасу присутністю та діями російських окупаційних військ.

"2 березня ц.р. у н.п. Горлівка (в районі вулиці Комсомольська) військовослужбовці 3-ї окремої мотострілецької бригади, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, захопили в заручники бригаду швидкої допомоги та завдали тяжких тілесних ушкоджень черговому лікарю. На захист медиків вийшло близько 20 мешканців прилеглих будинків", - зазначили у розвідці.

Нагадаємо, згідно з даними розвідки від 20 лютого, у районі населеного пункту Мар'їнка в Донецькій області загинули 9 військовослужбовців Збройних сил РФ, 8 отримали поранення. 19 лютого тіла загиблих громадян РФ були таємно вивезені з Донецька до Росії.

"З огляду на постійні втрати особового складу та значні ускладнення в проведенні мобілізації, з території Росії на окуповані території Донбасу щодня прибувають військовослужбовці ЗС РФ для поповнення з'єднань і частин 1-го і 2-го АК", - відзначили в розвідці.

19 лютого в місто Алчевськ прибула чергова команда з більш ніж 100 російських військовослужбовців рядового та сержантського складу. Також, за даними розвідки, з огляду на можливість відновлення активних бойових дій відзначаються масові звільнення особового складу з'єднань і частин 1-го АК.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus